Love Story - Keratin Shea Elixir 8ml

€ 3,80 excl. btw
 / € 4,60 incl. btw

Word verliefd op het Love Story Keratin Shea Elixir uit de Indigo Home SPA lijn. Dit herstellende elixer is een essentieel onderdeel van je nagelverzorging; het combineert de versterkende werking van keratine met de verzachtende eigenschappen van sheaboter. Je nagelriemen worden direct gehydrateerd en je nagels krijgen hun natuurlijke kracht en glans terug.

De betoverende, romantische geur van Love Story prikkelt de zintuigen en maakt van elk verzorgingsmoment een luxe ervaring. De lichte formule trekt snel in de huid en laat een zijdezacht gevoel achter zonder te plakken. Masseer dagelijks een druppel in op de nagelriemen voor een professioneel resultaat en een onweerstaanbaar parfum.

Gratis levering vanaf €250 exclusief btw - Nog maar € 250,00 voor gratis levering!

 

Veilige betaling

 

Levering

 

Retourzendingen

Inhoud: 8 ml

Let op: Het product verandert van toestand bij een temperatuur lager dan 15 °C. Als uw product is gekristalliseerd, laat het dan op kamertemperatuur staan totdat het zijn oorspronkelijke textuur terugkrijgt. Geen zorgen, het behoudt al zijn eigenschappen.


Composition : Isoamyl Laurate, Shea Butter Ethyl Esters, Parfum, Tocopheryl Acetate, Isostearoyl Hydrolyzed Keratin, Isononyl Isononanoate, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Citral

5902188513530
77 Items

Datasheet

Geur
Classic

Waarschuwingen

Buiten het bereik van kinderen houden. Bij contact met de ogen onmiddellijk en grondig met veel water spoelen en een arts raadplegen.

Informatie over verzendkosten information
  • Afhalen in de winkel gratis
  • Afhaalpunt Mondial Relay 3,90€ excl. btw / 4,72€ incl. btw
  • Afhaalpunt BPOST 4,80€ excl. btw / 5,81€ incl. btw
  • Ontvang je pakje thuis of op kantoor BPOST 6,40€ excl. btw / 7,74€ incl. btw

Gratis levering vanaf 250€ excl. btw / 302,5€ incl. btw