- Nieuw
Sunday On My Own - Gel Polish 7ml
€ 11,37 TVAC
Sunday On My Own: de rosewood Cat Eye Flash uit de Autumn 26-collectie
Een warme rosewoodtint, tussen poedermauve en oudroze, verrijkt met magnetische koperkleurige reflecties. Sunday On My Own is een Cat Eye Flash-gellak: een variant van het klassieke cat-eye-effect waarbij de magnetische pigmenten een extra intense lichtreflectie creëren.
Een zachte, omhullende kleur die perfect aansluit bij de gezellige sfeer van een ontspannen zondag thuis, zoals de naam al doet vermoeden. De subtiele rosewoodbasis blijft elegant op de achtergrond, terwijl de roségouden reflecties de nagels vanuit elke hoek laten oplichten. De ideale keuze voor een romantische herfstmanicure, een feestelijke gelegenheid of voor klanten die op zoek zijn naar een verfijnde rozebruine tint met net dat beetje extra uitstraling.
Avertissements
Réservé à un usage professionnel. Éviter le contact avec la peau. Lire attentivement les instructions d'utilisation. Tenir hors de portée des enfants. En cas de contact avec les yeux, rincer immédiatement et abondamment à l'eau claire et consulter un médecin. Peut provoquer une irritation de la peau et des yeux. Éviter l'exposition à la poussière. Peut provoquer une réaction allergique.
Protocol Gel Polish
- Handen desinfecteren
- Duw de nagelriemen terug
- Zet de nagels mat met een zachte vijl en verwijder stof
- Breng de paarse Cleaner aan en laat het aan de lucht drogen
- Breng een niet-zure primer aan, laat het aan de lucht drogen
- Gel Polish basis aanbrengen, katalyseren gedurende 1 min
- Breng 2 lagen Gel Polish kleur aan, katalyseer 1 min per laag
- Breng één laag Gel Polish Top Coat aan, laat 1 min uitharden (Als u kiest voor een Top Coat met een plakkerig laagje, ontvet dan elke nagel met een watje gedrenkt in Cleaner Super Shine)
- Breng nagelriemolie aan op de nagelriem en je bent klaar!
- Enlèvement magasin gratuit
- Point relais Mondial Relay 4,00€ htva / 4,84€ tvac
- Point relais Bpost 4,80€ htva / 5,81€ tvac
- Livraison domicile 48h Bpost 6,40€ htva / 7,74€ tvac
Livraison gratuite au delà de 250€ htva / 302,5€ tvac
Sunday On My Own Gel Polish Cat Eye Flash: een rosewood semi-permanente nagellak met magnetische koperkleurige reflecties uit de Autumn 26-collectie
Sunday On My Own is een rosewood semi-permanente nagellak met Cat Eye Flash-effect en een houdbaarheid van 3 tot 4 weken. Een warme rozebruine tint die tot leven komt dankzij magnetische roségouden metallic reflecties, gecreëerd met een magneet.
Een warme rosewoodbasis
De basiskleur van Sunday On My Own is een poederachtige rozebruine tint met de warme uitstraling van aardse rozetinten en oudroze. Een veelzijdige kleur die noch te roze, noch te bruin is en daardoor prachtig combineert met elke huidskleur en elke outfit. De roségouden reflecties zorgen voor extra warmte en een subtiele, luxueuze glans.
Een kleur die een sfeer oproept
De naam Sunday On My Own roept het beeld op van een rustige zondag onder een zachte plaid, omringd door gedempt licht. Diezelfde sfeer komt terug in de kleur: zacht, omhullend en verfijnd zonder overdreven opvallend te zijn. Ideaal voor klanten die een gezellige, elegante manicure willen met meer uitstraling dan een klassieke nudetint.
Dezelfde langdurige houdbaarheid als een klassieke gel polish
Ondanks de specifieke applicatietechniek met een magneet blijft de houdbaarheid identiek aan die van een klassieke gel polish: 3 tot 4 weken tot de volgende bijwerking. Het Cat Eye Flash-effect behoudt zijn intensiteit gedurende de volledige draagperiode zonder aan diepte of glans te verliezen na het uitharden.
De voordelen van Sunday On My Own Cat Eye Flash
- Rosewood semi-permanente nagellak met Cat Eye Flash-effect
- Warme rozebruine basis tussen poedermauve en oudroze
- Roségouden metallic reflecties, gecreëerd met een magneet
- Lichtgevend Flash-effect in plaats van een klassieke grafische Cat Eye-lijn
- Houdbaarheid van 3 tot 4 weken, vergelijkbaar met een klassieke gel polish
- Snelle uitharding onder een LED-lamp
- Volledig personaliseerbaar: de positie van de magneet bepaalt de intensiteit en richting van de reflecties
- Ideaal voor herfstmanicures, feestelijke gelegenheden en verfijnde nail art
Technische kenmerken
Type: Semi-permanente nagellak met Cat Eye Flash-effect (magnetische pigmenten)
Collectie: Autumn 2026
Inhoud: 7 ml
Kleur: Warm rosewood (rozebruin) met magnetische roségouden reflecties
Finish: Glanzend met een metallic flash-effect
Dekking: Optimaal effect in 2 laagjes, aanbevolen op een donkere basis
Consistentie: Vloeibaar met magnetische pigmenten
Benodigd accessoire: Cat Eye-magneet (afzonderlijk verkrijgbaar)
Uitharding: 30 seconden onder een MULTILED 36 W LED-lamp, 120 seconden onder een 36 W UV-lamp
Dispersielaag: Ja (kleeflaag)
Verwijderbaar met remover?: Nee, mechanische verwijdering wordt aanbevolen
Houdbaarheid: 3 tot 4 weken tot de volgende bijwerking
Toepassingen: Semi-permanente effectmanicure, herfstmanicure, feestelijke manicures
Norm: Formule conform Verordening (EG) nr. 1223/2009