• Nieuw

Drama Queen - Handzeep 370ml

€ 8,50 excl. btw
 / € 10,29 incl. btw

Maak van elke handwasbeurt een onweerstaanbaar moment met Drama Queen, een van Indigo's meest iconische geuren. Deze geparfumeerde handzeep omhult de huid met een fruitige en sensuele geur, met respect voor de natuurlijke zachtheid.

Deze zeep, samengesteld met glycerine en d-panthenol, reinigt effectief zonder de huid uit te drogen. Het delicate schuim laat de handen schoon en subtiel geparfumeerd achter, zelfs na meerdere wasbeurten gedurende de dag.

Een must-have voor uw badkamer en salonbehandelkamers, die uw klanten vanaf het eerste moment een verfijnde ervaring biedt.

Een fruitige en vrouwelijke geur: de kenmerkende geur van Drama Queen combineert de warmte van sandelhout, muskus en vanille met de zoetheid van een bloemenboeket van lelietje-van-dalen, versterkt met perzik, framboos en peer. Een heerlijke en elegante geur die nooit onopgemerkt blijft.

Categorie : Classic

Inhoud : 370 ml

Bij dagelijks gebruik van het product droogt de huid van de handen niet uit

Laat na gebruik een aangename geur achter op de huid

• Maak uw handen nat, breng 1 tot 2 doses van het product aan, masseer tot er een licht schuim ontstaat en spoel vervolgens af met schoon water.


Composition :

5902188520880
33 Items

Gratis levering vanaf €250 exclusief btw - Nog maar € 250,00 voor gratis levering!

Waarschuwingen

Buiten het bereik van kinderen houden. Bij contact met de ogen onmiddellijk en grondig met veel water spoelen en een arts raadplegen.

Informatie over verzendkosten information
  • Afhalen in de winkel gratis
  • Afhaalpunt Mondial Relay 3,90€ excl. btw / 4,72€ incl. btw
  • Afhaalpunt BPOST 4,80€ excl. btw / 5,81€ incl. btw
  • Ontvang je pakje thuis of op kantoor BPOST 6,40€ excl. btw / 7,74€ incl. btw

Gratis levering vanaf 250€ excl. btw / 302,5€ incl. btw

 

Veilige betaling

 

Levering

 

Retourzendingen