• Nieuw
Pomelo Hills 370ml | Spa Hand & Body Cream | Indigo Nails België
Pomelo Hills 370ml | Spa Hand & Body Cream | Indigo Nails België

Pomelo Hills - Hand & Body Cream 370ml

Binnenkort op voorraad - Beschikbaarheidsdatum: 2026-08-12
€ 11,00
Exclusief belasting

€ 0,00 TVAC

Een zonnige citrusgeur en een smeltende textuur: de Pomelo Hills hand- en lichaamscrème prikkelt de zintuigen met sappige noten van sinaasappel en grapefruit voor een verzorgingsritueel vol frisheid en vitamines.

Afkomstig uit de Sweet & Juicy-collectie van Indigo hydrateert deze crème intensief en laat ze de huid zacht, gevoed en subtiel geparfumeerd achter, van de handen tot het hele lichaam, zonder vettig of plakkerig aan te voelen.

Dankzij de royale inhoud van 370 ml en de handige pompflacon is ze ideaal voor thuis of in de salon, voor een dagelijkse dosis hydratatie en frisheid.

De productlancering vindt plaats op

12-08-2026


  • Enlèvement magasin gratuit
  • Point relais Mondial Relay 4,00€ htva / 4,84€ tvac
  • Point relais Bpost 4,80€ htva / 5,81€ tvac
  • Livraison domicile 48h Bpost 6,40€ htva / 7,74€ tvac

Livraison gratuite au delà de 250€ htva / 302,5€ tvac

 

Categorie: Sweet & Juicy
Inhoud: 370 ml
Geurnoten: sinaasappel, grapefruit

De verzorgende formule verzacht en hydrateert de huid intensief dankzij een combinatie van zoete amandelolie, sheaboter, cacaoboter, glycerine en vitamine E. Verrijkt met hyaluronzuur en allantoïne voedt en versoepelt ze de huid langdurig. De textuur laat zich gemakkelijk aanbrengen, trekt snel in en laat geen vettige of plakkerige resten achter, terwijl een unieke, langdurige geur op de huid achterblijft.

Geur
Sweet & Juicy
5902188545661
5902188545661
2026-08-12

Breng de crème aan op een schone huid en masseer zachtjes in tot ze volledig is opgenomen.

Gebruik de crème dagelijks op de handen en het lichaam om de huid zacht, gehydrateerd en heerlijk geparfumeerd te houden.

Welke geur heeft de Pomelo Hills-crème?

Een zonnige en frisse Sweet & Juicy-geur met sappige toetsen van sinaasappel en grapefruit.

Hydrateert de crème echt?

Ja. Ze verhoogt de hydratatie van de huid aanzienlijk en maakt de huid langdurig zacht, soepel en comfortabel.

Voelt de crème vettig aan?

Nee. Ze trekt snel in en laat geen vettige of plakkerige resten achter.

Kan de crème voor de handen en het lichaam worden gebruikt?

Ja. Het is een veelzijdige hand- en lichaamscrème om de huid dagelijks te hydrateren en te parfumeren.

Wat zijn de belangrijkste actieve ingrediënten?

Zoete amandelolie, sheaboter, cacaoboter, bijenwas, vitamine E, hyaluronzuur en allantoïne om de huid te voeden en te kalmeren.

Is de crème geschikt voor een droge huid?

Ja. De formule is rijk aan voedende ingrediënten en biedt onmiddellijk comfort, waardoor ze ideaal is voor een droge huid.

7 andere producten in dezelfde categorie:

Product added to wishlist